gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Yılın utancı! Keşke yaşanmasaydı

Ana Sayfa » Magazin » Yılın utancı! Keşke yaşanmasaydı
Paylaş
Tarih : 25 Aralık 2017 - 21:27

Magazin Konseyi, 2017’nin en çok konuşulan beş magazin olayını seçti. Meslek hayatımda 30 yıla dayandım, ben böyle bir magazin görmedim. Hepimiz ağzımız açık takip ettik.

Hürriyet’te Cengiz Semercioğlu, Ömür Gedik, Melike Karakartal ve Onur Baştürk’ten oluşan Magazin Konseyi, 2017’nin en çok konuşulan beş magazin olayını seçti. Konsey Murat Başoğlu’nun yeğeniyle olan görüntüleri, Vatan Şaşmaz cinayetini, Adriana Lima-Metin Hara birlikteliğini, Ebru Şallı’nın evli aşkının ortaya çıkmasını ve Gülben Ergen-Seren Serengil-Yeşim Salkım kavgasını ilk beş önemli magazin olayı olarak seçerken ilginç yorumlarda bulundu. İşte o yorumlar

1-Murat Başoğlu hadisesi

Cengiz Semercioğlu: Meslek hayatımda 30 yıla dayandım, ben böyle bir magazingörmedim. Hepimiz ağzımız açık takip ettik.
Onur Baştürk: 2017 magazini insanların gerçek yüzlerini ortaya döken haberlerle doluydu. Bu olay da bu yönüyle birinci sırada yer almayı hak ediyor haliyle.
Melike Karakartal: Yılın en çok konuşulan skandalıydı. Görüntüler, ardından tarafların yaptığı açıklamalar unutulacak gibi değil.
Ömür Gedik: Yılın utancı! Keşke yaşanmasaydı. Keşke Türk milleti bununla yüzleşmeseydi. 2017 birçok insanın bilmediğimiz yüzleriyle bizi sarstı.

2-Vatan Şaşmaz cinayeti

Onur Baştürk: Hâlâ çözülememiş bir cinayet ve intihar. Gözümüzün önünde yılın cinayet dizisi çekildi adeta.
Cengiz Semercioğlu: Tek kelimeyle şoka uğradık! Vatan’ın böyle pisi pisine ölüme gitmesi, ardından yapılan tartışmalar, hepsi üzücü…
Melike Karakartal: Büyük bir şok, büyük bir acı yarattı tüm Türkiye’de. Televizyon dünyasının çok sevdiği, çok çalışkan ve başarılı bir isimdi.
Ömür Gedik: Şoke olduğum bir olay. Vatan’ın bu şekilde gittiğine hâlâ inanamıyorum.

3-Adriana Lima-Metin Hara birlikteliği

Cengiz Semercioğlu: Gerçek mi değil mi, takibi mi bıraktı terk mi etti demekten ağız tadıyla izleyemediğimiz bir aşk…
Ömür Gedik: Aşklarına inanan bir tek bendim sanırım! Uzun da sürdü aslında. Her ikisinin de beslendiği ve farklılaştığı bir ilişki olduğunu düşünüyorum hâlâ.
Melike Karakartal: Metin Hara’nın yurtdışında kendini tanıtma arzusu biliniyordu, haliyle reklam olup olmadığı çok konuşuldu. Yazdan beri birlikteler. Adriana Lima, Instagram’dan Metin Hara’nın fotoğraflarını silince “Acaba ayrıldılar mı?” sorusu soruldu, ancak ilişkileri hâlâ devam ediyor.
Onur Baştürk: Kabak tadı veren yılın aşkı! Başta üzerine konuşmak eğlenceliydi ama artık baydı.

4-Ebru Şallı’nın evli aşkı

Cengiz Semercioğlu: 2016 yazında Cem Yılmaz aşkı, 2017 yazında evli adamla teknede aşk… Ebru’nun 2018 yazını bekliyorum ben.
Onur Baştürk: Yılın sürprizlerinden biri! Ebru’nun sert tepkilere aldırmadan evli adamla ilişkisini sürdürmesi aslında beklenmedik davranışlardan biriydi.
Melike Karakartal: Son olarak Uğur Akkuş’un ortadan kaybolduğu haberleri yayıldı. Şallı, ilişki yaşadığı evli erkeğe güvenerek itibarını ve kariyerini riske attı.

5-Gülben Ergen-Seren Serengil-Yeşim Salkım kavgası

Onur Baştürk: Yılın ‘cat fight’ıydı! Hani bir ara “Kill Bill”in ikincisinde Uma Thurman’la Darly Hannah’ın yaptığı gibi birbirlerine girişecekler, ciddi ciddi göz oymalar başlayacak diye ürkmedik değil.
Cengiz Semercioğlu: Bu kavganın bizim programa faturası 207 bin lira oldu ki, üçe bölüp 70’er bin lira almak istiyorum her birinden!
Melike Karakartal: Dönem dönem yeniden alevlenecek, sönecek, yeniden alevlenecek, yeniden sönecek ve çok uzun zaman sonra dahi bu kavgalar magazin dünyasının en ilgi gören konularından biri olmayı sürdürecek…
Ömür Gedik: Üçü de zeki, akıllı ve gündem yaratan kadınlar. Bol bol strateji öğrendik yıl içinde kendilerinden.

2017’YE 
DAMGA VURAN
DiĞER OLAYLAR

◊ İbrahim Erkal, Harun Kolçak ve Halit Akçatepe’nin ölümleri
◊ Sıla-Ahmet Kural aşkı
◊ 53 yaşındaki Levent Yüksel’in 22 yaşındaki Lidya Özdemiroğlu ile aşk yaşaması

◊ Fahriye Evcen’le Burak
Özçivit’in düğünü
◊ Fatih Terim’in Alaçatı’da
mekan basması
◊ Deniz Seki’nin tahliye olması
◊ Alişan’ın Eda Erol’la yaşadığı olaylı aşk
◊ Şükran Ovalı-Caner Erkin evliliği

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Özdemir Erdoğan İzmir’e geliyor
Özdemir Erdoğan İzmir’e geliyor

Müziğin efsanesi “Özdemir Erdoğan” unutulmaz şarkılarını özel orkestrası ile 21 Aralık’ta Bostanlı Suat Taşer sahnesi’nde

Ahmet Kural konuştu
Ahmet Kural konuştu

Ahmet Kural Buket Aydın’la Kanal D Haber’e konuştu: Bu çirkin iddiaların hiç birini kabul etmiyorum. İşte Ahmet Kural’ın açıklaması: Öncelikle

Sıla’dan açıklama geldi
Sıla’dan açıklama geldi

Sıla, ‘Hiçbir ceza yaşadığım kabusu hayatımdan silmeyecek’ dedi. Sıla’nın sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edilmesi gündeme bomba

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz