gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Yazı kavgası kızışıyor

Ana Sayfa » Magazin » Yazı kavgası kızışıyor
Paylaş
Tarih : 29 Kasım 2017 - 22:50

Ebru Yaşar, Demet Akalın’ın yazısı ile ilgili eleştirisine gönderme yaptı; Sizin dostunuz var mı?

Ebru Yaşar ve Demet Akalın arasındaki ipler iyice gerilmeye başlandı.Ebru Yaşar, Akşam Life’taki köşesinde, Demet Akalın’ın Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konserde, Nur Yerlitaş ve Işıl Reçber’in herkesin arasında sigara içtiğini, ayrıca Işıl Reçber’in Hermes çantasının sahnenin ortasına sürüklendiğini yazmıştı.
Demet Akalın sosyal medyadan “Ne sahneye yuvarlanan bir çanta ne de gelenlerin bunları yalan yanlış anlatması var” yanıtını vermişti.  Bir Törene katılan Ebru Yaşar polemikle ilgili, “Magazin işinin ne kadar zor olduğunu anladım, sizin dostunuz var mı? Çok zor bir iş ama ben gerçekleri yazmaya devam edeceğim” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  “Huysuz Virjin” rolüyle

İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak
İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak

Sahnelerin sevilen ismi İzmirli Sanatçı Ceren Akın’ın ilk tekli çalışması olan “Hiç Korkma” bu yazın iddialı şarkıları arasına girdi.

Lider’in yeni modeli
Lider’in yeni modeli

Güzel şarkıcı Zeynep Mansur, Lider Şahin’in sahibi olduğu Cove Beach için modellik yaptı. Aileye yakınlığı ile bilinen Zeynep Mansur,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz