gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Ünlü simalar podyuma çıkacak

Ana Sayfa » Cemiyet » Ünlü simalar podyuma çıkacak
Paylaş
Tarih : 20 Mart 2017 - 14:00

Cemiyet hayatının tanınmış simaları “Kalplerimiz Bir Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında 31 Mart 2017 tarihinde Cuma gecesi İzmir Hilton Otel’de, ünlü modacı Siren Ertan ve Damat’ın kıyafetleri ile podyuma çıkacak.

Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin “Taşınabilir Kalp Tarama Cihazı” ihtiyacı için “Kalplerimiz Bir” isimli sosyal sorumluluk projesi hayata geçiyor. “Kalplerimiz Bir” isimli sosyal sorumluluk projesi ile çocukların kalp hastalıklarının erken tanısı için gerekli, cep telefonu büyüklüğündeki taşınabilir kalp tarama cihazı ihtiyacı karşılanacak.

Proje Folkart, Siren Ertan İstanbul, Damat Ceremony, Sunshine Band, Hilton İzmir,  Jolie Davet Organizasyon, Ajans Rönesans, RS Ses ve Işık Sistemleri, Fotoğrafçı Metin & Serdar ve DJ. Morris’in desteğiyle hayata geçirilecek. Cemiyet hayatının tanınmış simaları “Kalplerimiz Bir Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında 31 Mart 2017 tarihinde Cuma gecesi İzmir Hilton Otel’de, ünlü modacı Siren Ertan ve Damat’ın kıyafetleri ile podyuma çıkacak. Gecede Shine Band Orkestrası sahne alacak. Geceden elde edilecek gelir, İzmir Behçet Uz Çocuk Hastanesi’nin ihtiyacını karşılamak için hastanenin vakfına bağışlanacak. Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı aracılığıyla hastaneye alınacak taşınabilir kalp tarama cihazı ile okullarda kalp taraması yapılabilmesi ve acil durumlarda hızlı sonuç alınmasında önemli bir katkı sağlanacak.

“Kalplerimizi Bir” etkinliğini hazırlayan Ferah Sancak, “Bugünün küçüğü, yarın büyüğü olan güzel yürekli miniklerimiz geleceğe sağlıkla bakabilsin diye özel bir geceye imza atacağız. İzmir Hilton Oteli’nde düzenlenecek gecede İzmirlilerin ve İzmir’e gönül verenlerin bir arada olacağı, geliri İzmir Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne aktarılacak bir etkinlik düzenleyeceğiz. Etkinlik kapsamında Mesut Sancak’ın da aralarında olduğu ünlü isimler podyuma çıkarak, bir süreliğine mankenlik yapacaklar. Proje kapsamında Behçet Uz Vakfı’nın patentine sahip olduğu Yaren Bebek’e elbiseler tasarlayıp satacağız. Geliriyle hastaneye yardımda bulunmayı düşünüyoruz.”dedi. Projeye destek veren Siren Ertan, yaklaşık 20 yıldır çeşitli sosyal sorumluluk projelerine destek verdiğini belirterek, “Bu benim için bir yaşam tarzı. Mesleğimle bu projeye katılmak onur verici. Klasik defilelerden değil. Defilede yer alacak kişiler profesyonel mankenler değil. Arkadaşlarımız podyuma çıkacak. Bu tarz organizasyonlarda masrafınız ne kadar az olursa geliriniz çok oluyor. Bu yüzden de bu projede taşın altına elini koyan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

‘Büyük Dahi/Gazi’ sergisi Folkart’ta açıldı
‘Büyük Dahi/Gazi’ sergisi Folkart’ta açıldı

Büyük Dahi/Gazi Mustafa Kemal isimli sergi Folkart Gallery’de TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ın da katıldığı törenle açıldı. İzmir’de

Mega proje, Folkart Vega
Mega proje, Folkart Vega

Adını Lir takım yıldızındaki en parlak yıldızdan alan Folkart Vega, Alsancak ile Halkapınar arasında, İzmir Körfezi’nin tam karşısında,

Kızına Berlin’de Kavuştu
Kızına Berlin’de Kavuştu

Can Ateş’in, Meryem Uzerli’nin izniyle Berlin’de kızını gördüğü iddia edildi.  Posta’da yer alan habere göre Sigorta

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz