gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Ünlü şarkıcıdan şantaj şikayeti

Ana Sayfa » Magazin » Ünlü şarkıcıdan şantaj şikayeti
Paylaş
Tarih : 13 Aralık 2017 - 11:54

Ayşe Hatun Önal, kendisine hakaret edip şantaj yaptığını iddia ettiği yazar Ali Eyüboğlu ile adliyelik oldu. “Kriminal dosyalarını ortaya çıkartırım” diyerek Önal’ı tehdit ettiği öne sürülen Eyüboğlu hakkında iddianame düzenlendi

Sabah Günaydın’dan Dilek Yaman’ın haberine göre Ayşe Hatun Önal, ‘Selam Dengesiz’ isimli albümünü çıkarttıktan kısa bir süre sonra yazar Ali Eyüboğlu kendisiyle röportaj yapmak istedi. İddiaya göre, Ayşe Hatun Önal’a ulaşamayan Eyüboğlu, Önal’ın albüm çıkarttığı firmanın iletişim danışmanını arayarak, “Ayşe telefonlarımı açmazsa onun kriminal dosyalarını ortaya çıkartırım” gibi sözler sarf etti. İletişim danışmanı, ünlü sanatçıyı arayarak Eyüboğlu’nun sözlerini kendisine anlattı.
Ne olduğunu anlayamayan Önal’a ikinci şok ise albüm sonrası program yaptığı radyo kanalının sunucusundan geldi. Program sunucusu, Ali Eyüboğlu’nun kendisini arayarak, “Ayşe kokain partilerine gidiyor” gibi hakaret dolu sözler söylediğini beyan etti. Yine iddiaya göre; tüm bu yaşananlar sırasında Eyüboğlu, köşesinde Ayşe Hatun Önal’la ilgili bir yazı kaleme alıp ünlü şarkıcının uyuşturucu madde kullanmaktan gözaltına alındığını ileri sürdü.
Yaşadıklarının ardından Ayşe Hatun Önal, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurdu. Ünlü sanatçı, kendisine hakaret ederek şantajda bulunduğunu ileri sürdüğü Eyüboğlu’ndan şikayetçi oldu. Ünlü şarkıcının şikayeti sonrası savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.
Yürütülen soruşturma kapsamında yazarın ifadesine başvuruldu. Eyüboğlu, amacının Önal’a hakaret etmek olmadığını belirterek, “35 yıllık kariyerimle ilgili ‘Boş boş konuşuyor’ demesi beni rahatsız etti” dedi.
Soruşturma kapsamında iletişim danışmanı ve radyo sunucusu tanık olarak beyanda bulundu. Yürütülen soruşturma sonunda; Eyüboğlu hakkında, Önal’a şantajda bulunduğu iddiasıyla dava açıldı. Dava, Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.
‘DUVARA TOSLAYACAK’
Yazar Ali Eyüboğlu, Ayşe Hatun Önal’a şantaj yaptığı iddiasını reddederek şunları söyledi: “Bu bir yıllık bir mevzu. Yeniden suç duyurusunda bulunulduğuna dair bana herhangi bir şey tebliğ edilmedi. İstediği kadar dava açsın; duvara toslayıp geri döner. Konuyla alakalı emniyetin açıklamaları var. Ben kimseyi tehdit etmedim.”
Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  “Huysuz Virjin” rolüyle

İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak
İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak

Sahnelerin sevilen ismi İzmirli Sanatçı Ceren Akın’ın ilk tekli çalışması olan “Hiç Korkma” bu yazın iddialı şarkıları arasına girdi.

Lider’in yeni modeli
Lider’in yeni modeli

Güzel şarkıcı Zeynep Mansur, Lider Şahin’in sahibi olduğu Cove Beach için modellik yaptı. Aileye yakınlığı ile bilinen Zeynep Mansur,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz