gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Tolga Duğles’in avukatından açıklama

Ana Sayfa » Magazin » Tolga Duğles’in avukatından açıklama
Paylaş
Tarih : 28 Kasım 2017 - 18:33

Gülben Ergen’le adı anılan İzmirli İşadamı Tolga Duğles’in hapiste olduğu iddia edilmişti iddiayı Avukatı doğruladı ancak gerekçesinin sahtecilik olmadığını söyledi.

Tolga Duğles yaklaşık iki hafta önce görüntülenmiş, sonra ise ortadan kaybolmuştu. Hapiste olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü. İddia sonrası Duğles’in avukatı Fatih Kanmaz bir açıklama gönderdi. Kanmaz; ‘’Müvekkilim Alkollü araç kullanmak ve ruhsatsız silah bulundurmak suçlarından ceza almış, bizzat kendisi gidip, Kırıkkale F-Tipi Kapalı Cezaevi’ne teslim olmuştur’’ dedi.

işte o açıklama;

”İzmir’in en saygın ve köklü ailelerinden birine mensup olan ve her camiada sevilen müvekkil iş adamı Tolga Hikmet Duğles hakkında bugün bir kısım medya kuruluşlarında asılsız ve yanlış haberler çıkmıştır.

Müvekkilim hakkında Dolandırıcılık kapsamında 28.11.2017 tarihi itibariyle açılmış herhangi bir dava olmadığı adliye kayıtları ile sabittir.Müvekkilim, Alkollü Araç Kullanmak ve Ruhsatsız Silah Bulundurmak  suçları kapsamında ceza almış ve kendisi bizzat giderek Kırklareli Açık Ceza Evi’ne teslim olmuştur.

Bir kısım medya organlarının gerçeğin yanında iftirayı da harmanlayarak kamuoyuna haber olarak sunması, gerek basın ilkeleri gerekse Basın Kanunu’na açıkça aykırıdır.Hiçbir basın mensubunun haberin kaynağını ve doğruluğunu araştırmadan kişilerin itibarını, onurunu ve şerefini zedeleyecek ayrıca iş hayatını da olumsuz etkileyecek bir habere imza atması tarafımızca kabul edilemez.

Basın ilke, etki ve değerlerini ayaklar altına alarak müvekkilimi ‘DOLANDIRICILIKTAN CEZAEVİNDE YATAN BİR ŞAHIS’ olarak haber yapan basın kuruluşları hakkında her türlü hukuki yola başvuru haklarımızı saklı tuttuğumuzu belirtir, müvekkilimin Dolandırıcılık suçundan dolayı cezaevinde olmadığını  ve bugün itibariyle Dolandırıcılık suçundan hakkında açılmış tek bir davanın dahi bulunmadığını önemle kamuoyuna arz ederim.”

TOLGA HİKMET DUĞLES

VEKİLİ

AV.FATİH KANMAZ

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  “Huysuz Virjin” rolüyle

İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak
İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak

Sahnelerin sevilen ismi İzmirli Sanatçı Ceren Akın’ın ilk tekli çalışması olan “Hiç Korkma” bu yazın iddialı şarkıları arasına girdi.

Lider’in yeni modeli
Lider’in yeni modeli

Güzel şarkıcı Zeynep Mansur, Lider Şahin’in sahibi olduğu Cove Beach için modellik yaptı. Aileye yakınlığı ile bilinen Zeynep Mansur,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz