gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Sosyetede ‘Vartolu’ çılgınlığı!

Ana Sayfa » Magazin » Sosyetede ‘Vartolu’ çılgınlığı!
Paylaş
Tarih : 27 Aralık 2017 - 21:09

Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy gibi isimlerin peşinde koşan sosyetik kadınların yeni gözdesi Çukur dizisinin Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil oldu. Vartolu Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ’u tahtından etti!

Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Çukur’ dizisinde Vartolu rolü ile fırtınalar estiren Erkan Kolçak Köstendil, kadınların da ilgi odağı oldu. Habertürk’teki köşesinde “Kadınlar Vartolu’nun peşinde” başlığıyla bir yazı kaleme alan Esin Övet, sosyetede kadınlarında Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimlerin aksine Vartolu’nun peşinde olduğunu vurguladı. (Medyaradar)
İşte Esin Övet’in yazısındaki ilgili kısım;
Sosyetenin ünlü isimleri zaman zaman hayran oldukları ünlünün peşine düşer. Geçmiş zamanlarda Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Halit Ergenç ve Çağatay Ulusoy çılgınları çok olmuştur. Hatırlayın, ünlü isimler hayranı olduğu yakışıklı oyuncuların davetlerine katılmaları için menajerlerine yüklü paralar ödemeyi bile kabul ediyorlardı. Hatta birçok kişinin Çağatay Ulusoy’un gittiği mekânda, yanındaki masayı ayırtabilmek için önden 5 bin TL ödediği bile konuşuluyordu.
SOSYETEDE YENİ ÇILGINLIK: VARTOLU
Şu sıralar yine böyle bir çılgınlık başladı. Kimin için mi? Tabii ki SHOW TV’nin fenomen dizisi ‘Çukur’un Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil için. Vartolu, herkesin dilinde. Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Halit Ergenç evli. Çağatay Ulusoy dizi çekmediği için uzun süredir ortalarda yok. En dikkat çeken isim de Erkan Kolçak Köstendil.
HER ŞEYİNİ MERAK EDİYORLAR
Son 10 gündür, tanıdığım, tanımadığım birçok kadın “Nereye gider?”, “Nerelerde eğlenir?”, “Davete çağırsak gelir mi?”, “Menajeri kim?” gibi sorular yöneltmeye başladı. Nişanlı olan ve çok fazla gece hayatında gözükmeyi sevmeyen Erkan Kolçak Köstendil bu tekliflere ne kadar geri duracak bilinmez ama çok kişi onun yolunu gözlüyor gecelerde.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Acı kaybımız
Acı kaybımız

İzmir magazin basınının usta ismi, Kurucularımızdan Ünal Gümüştekin, 16.03.2020 tarihinde evinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle yaşamını

Arabesk müziğin yeni starı
Arabesk müziğin yeni starı

“Hey Ya” isimli çalışmasıyla 2019 yılının son yarısına damgasını vuran Meltem Erensoylu, yılbaşı sahnesinde  kendisini izleyen müzik

41 yıllık serüvenini bir kitapta topladı.
41 yıllık serüvenini bir kitapta topladı.

Ahmet San, 41 yıllık organizatör ve menajerlik serüveni bir kitapta topladı 65 yıllık hayatının 41 yılını organizatör ve menajer olarak hem

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz