gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Serdar Ortaç : ”Ayaklarım tutmuyor”

Ana Sayfa » Magazin » Serdar Ortaç : ”Ayaklarım tutmuyor”
Paylaş
Tarih : 24 Kasım 2017 - 13:35

MS hastası olduğu bilinen ünlü sanatçı Serdar Ortaç bugün canlı bağlandığı televizyon programında “Sanki çimentoyu, alçıyı belime dökmüşler gibi” diyerek yaşadığı sıkıntıları anlattı.

Multipl Skleroz (MS) hastası olduğu bilinen ünlü sanatçı Serdar Ortaç, dışarıdan iyi görünmesine rağmen hastalığından dolayı çok acı çektiğini belirtti. Star’da yayınlanan   “Duymayan Kalmasın” programına katılan ünlü sanatçı, hastalığıyla ilgili durumu şöyle anlattı: “Sağlığımın geri gelmesini diliyorum ama o imkansız. Dışarıdan iyi görünüyorum tabii ama içten yorucu. Ayaklarım tutmuyor, yürürken zorlanıyorum. Eskiden piyano çalardım mesela şimdi çalamıyorum, kilitleniyorum, uyuşuyorum. Bu MS’in zorluğu işte…” dedi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  “Huysuz Virjin” rolüyle

İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak
İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak

Sahnelerin sevilen ismi İzmirli Sanatçı Ceren Akın’ın ilk tekli çalışması olan “Hiç Korkma” bu yazın iddialı şarkıları arasına girdi.

Lider’in yeni modeli
Lider’in yeni modeli

Güzel şarkıcı Zeynep Mansur, Lider Şahin’in sahibi olduğu Cove Beach için modellik yaptı. Aileye yakınlığı ile bilinen Zeynep Mansur,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz