Olay komplomu?

Ana Sayfa » Yazarlar » Olay komplomu?
Paylaş
Tarih : 11 Nisan 2013 - 14:09
389493_10150384830326235_694781213_nErdal Bilici

 

 

 

 

Galatasaray Basketbol Takımı Koçu Ergin Ataman’ın  spor hocası Şeyda Coşkun’la otelde buluştuğu iddialarının ardından bir çok haber yazıldı. Haberi ele alıp almamak arasında gidip geldim. Çünkü olayın dokunduğu isim Ergin Ataman’ın eşi Berna Uçkun Ataman arkadaşım. İzmir’de mesleğe ilk başladığım zamanlar iş sebebiyle bir çok kez aynı ortamda bulunduk. Olaya hassasiyetle yaklaşmam gerektiğinin farkındayım ancak gazetecilik merakı da ağır basmıyor değil. Berna hanımın zor günler yaşadığının farkında olmam sebebiyle bana kırılırmı düşüncesi içimi kemiriyor. Neyse ki korktuğum olmadı yazdığım mesaja cevap aldım. Yazdığım  mesajda olayları kendisinden dinlemek istediğimi söyledim. Arkadaşlığımıza istinaden bazı gerçekleri benimle paylaştı. Ancak olayın yargıya intikal etmesi ve arkadaşlığımıza güvenerek söylemesi sebebiyle bu konuştuklarımızın bazılarını sizinle paylaşamayacağım üzgünüm. Bu arada Berna hanım bu anlattıklarını yazabileceğimi söyledi, ancak bu ayrıntıların bu kötü senaryoyu kuranlar tarafından bilinmesinin zarar verebileceğini hatırlatarak yazıp yazmamayı bana bıraktı. Bende tercihimi yazmamaktan yana kullandım. Ancak anlattığı bazı ayrıntılar çok enteresan. Gerçekte farklı olan başka detaylar da var kanıtlarıyla. Kafamı kurcalamadı desem yalan olur.

Berna Uçkun Ataman şunları söylüyor;  ”Benim eşim ertesi gün önemli bir maçı varken takımı ve teknik ekibiyle kampta olduğu bir otelde, hem ailemiz hem de kariyeri için böylesi kritik bir hata yapacak biri değildir. Bu nedenle de güvenim tam, yazılanların tek kelimesi şu an itibari ile beni ilgilendirmiyor. Artık bu konuda kesinlikle konuşmayacağım”

Olay komplomu değil mi? Komploysa böyle bir şeyi kim, neden yaptı? Ergin Ataman ve Şeyda Coşkun niye seçilmiş kişi? Gibi bir çok soru var. Sebebi bilinmez ancak olayın kısa sürede gerçekleriyle aydınlanacağı kesin. Ben gazetecilik ve arkadaşlık adına üzerime düşeni yaptım bunun rahatlığıyla yorumları size bırakıyorum.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Müslüm ve Bohemian Rhapsody izlenmeli
Müslüm ve Bohemian Rhapsody izlenmeli

Müslüm ve Bohemian Rhapsody, her iki filmde aynı anda gösterime girdi. İkisi de müzik temalı olan film izlenme rekorları kırıyor. Hem Müslüm

Çuvaldızı kendimize batıralım.
Çuvaldızı kendimize batıralım.

Ne günler ama… Magazinde eskiden ne haberler yapılırdı; şimdi nereye geldik?.. Eskiden aşk haberleri, iki ünlünün tatlı atışmaları yapılırken,

Şiddet hayatımızın her yerinde
Şiddet hayatımızın her yerinde

Ahmet Kural ve Sıla’nın şu meşhur ilişki mevzusundan sonra fiziksel şiddetin önemi nedense insanlarda daha farklı bir algı yaratmaya başladı.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz