gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Ken Doll Samet yüzünü gösterdi

Ana Sayfa » Magazin » Ken Doll Samet yüzünü gösterdi
Paylaş
Tarih : 18 Aralık 2017 - 10:09

Oyuncak bebek Ken Doll’e bire bir benzemek için farklı estetik operasyonlar geçiren Samet Liçina, iyileştikten sonra ilk kez görüntülendi.

Yakın arkadaşı Türk pop müziğinin sevilen ismi Simge Sağın ile Ak Merkez’deki bir iş toplantısında buluşup sohbet eden Sırp asıllı sosyal medya fenomeni, operasyonlar sonrası ilk kez dışarı çıktığının altını çizdi. Samet Liçina, yaklaşık iki hafta önce bir günde yüzüne 6 farklı estetik operasyon yaptırmıştı. Liçina, Barbie Bebek’in sevgilisi Ken’e benzemek için daha önce de birkaç operasyon geçirmişti. Bu kez de alın daraltma, çene, burun, elmacık kemikleri ve gözaltına küçük dokunuşlar yaptırmak için bıçak altına yatmıştı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  “Huysuz Virjin” rolüyle

İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak
İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak

Sahnelerin sevilen ismi İzmirli Sanatçı Ceren Akın’ın ilk tekli çalışması olan “Hiç Korkma” bu yazın iddialı şarkıları arasına girdi.

Lider’in yeni modeli
Lider’in yeni modeli

Güzel şarkıcı Zeynep Mansur, Lider Şahin’in sahibi olduğu Cove Beach için modellik yaptı. Aileye yakınlığı ile bilinen Zeynep Mansur,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz