gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Hesap gelince ağla

Ana Sayfa » Yazarlar » Hesap gelince ağla
Paylaş
Tarih : 27 Haziran 2015 - 13:13

unal yazarSon zamanlarda Alaçatı  ve Çeşme’de yüksek fiyat haberleri ve köşe yazarlarının yazıları çıkar oldu. Yıllardır Çeşme’de görev yapıyorum hiç ucuz yer görmedim. Bir tek Tansaş , Bim ve Şok var.

Hep böyle olduğu halde İzmir’de sanayide köftecide yediğin yemekle kıyaslarsan her yer pahalı. İzmir’de Alsancak’ta verdiğin hesaba itiraz etmiyorsun Alaçatı’ya gelince veryansın ediyorsun. Sosyal medyada gittiğin yeri yayınla havanı at  hesap gelince ağla, oh ne âlâ.

Sanki fiyatları bilmiyormuş gibi yapan cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin de bu tepkilere ortak olması da komik. İsimlerini yazsam olay olacak kişilerin ne pazarlıklar yaptığını ben biliyorum.

Garsona bahşiş vermemek için hemen kaçanları, telefon gelmiş gibi yaparak restorandan çıkanları saysam olay olur.Olayı yazan köşe yazarları tamam ama destek olanlara bakınca olay komediye dönüşüyor. Siz hiç 2000 TL maaş alıp bu restoranlardan şikayet edeni duydunuz mu? O restoranlara giden belli mal varlıkları belli. Niye kendinizi yoruyorsunuz ki.

Gece 5.000 TL hesap ödeyip masada ki kadınlara hava atıp, ertesi gün dergiye aldığımız 500 TL ilan parası için bu aralar zordayız diyenleri de biliyoruz. Ayrıca geçtiğimiz gün Alaçatı’daydım o yazılanlara destek olanlar yine hınca hınç insan kalabalığının içinde pahalı restoranlar da yemek yemeye çalışıyorlardı. 

Onun için havanızı atıp sonra da hesap gelince ağlamayın.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Eyvah diziler bitti mi?
Eyvah diziler bitti mi?

Yeni yılın ilk haftası malum dizi oyuncuları tatile giriyor. Haliyle dizilerde bir hafta yayınlanmıyordu. Ancak bu sene bu ara uzadı. Adeta kıyamet

Mahallenin sosyete gülü
Mahallenin sosyete gülü

Ah dostlar ah maalesef İzmir’de elinizi sallasanız çakma sosyeteye çarpıyor. Malum İzmir’in kızları, kadınları, erkekleri güzel olur. Hani

Müslüm ve Bohemian Rhapsody izlenmeli
Müslüm ve Bohemian Rhapsody izlenmeli

Müslüm ve Bohemian Rhapsody, her iki filmde aynı anda gösterime girdi. İkisi de müzik temalı olan film izlenme rekorları kırıyor. Hem Müslüm

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz