gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Hande Yener: Türk halkını kandırmasınlar

Ana Sayfa » Magazin » Hande Yener: Türk halkını kandırmasınlar
Paylaş
Tarih : 11 Aralık 2017 - 22:28

Hande Yener, Kıbrıs’ta bir otelde sahne aldı yaptığı açıklamalarla  rakiplerine göndermede bulundu. Yener; ”Youtube rakamları sahte. ‘Şu kadar dinlendim. Başarılıyım’ diye algı yaratıyorlar” dedi.

HT Magazin’de yer alan habere göre, şarkılarını aralarında nişanlısı Ümit Cem Şenol’un da bulunduğu 2500 kişiyle birlikte seslendiren şarkıcı, basın mensuplarının “2017 nasıl geçti?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Zirve… Şu an telifmetre listesinde birinci olduğum için 11 ayın sultanıyım. Spotify’da Türk kadın şarkıcılar arasında ilk beş listesindeyim. Youtube rakamları listesinin alakası yok. Demek ki Youtube rakamları sahte. ‘Şu kadar dinlendim. Başarılıyım’ diye algı yaratıyorlar. Artık Türk halkını kandırmayı bıraksınlar. Şampiyonun belli olduğu yer telifmetredir. Orada şampiyonum, ikinci kim?’ diyorum.”

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  “Huysuz Virjin” rolüyle

İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak
İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak

Sahnelerin sevilen ismi İzmirli Sanatçı Ceren Akın’ın ilk tekli çalışması olan “Hiç Korkma” bu yazın iddialı şarkıları arasına girdi.

Lider’in yeni modeli
Lider’in yeni modeli

Güzel şarkıcı Zeynep Mansur, Lider Şahin’in sahibi olduğu Cove Beach için modellik yaptı. Aileye yakınlığı ile bilinen Zeynep Mansur,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz