gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Hadi sana eyvallah

Ana Sayfa » Yazarlar » Hadi sana eyvallah
Paylaş
Tarih : 01 Ocak 2018 - 14:34

Ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın Intagram canlı yayınında sarf ettiği “Ne yapayım Allah Allah. Şehitler mehitler… Aaa yeter” cümlelerine tepkiler sürüyor. Bu kez de Türkiye Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma Derneği, Yerlitaş hakkında suç duyurusunda bulundu. Valla her Türk vatandaşı bu suç duyurusunda bulunabilir. Bu vatan, bu şehitler bizim arkadaş!

Son dönemde aldığı eliştiriler, suç duyuruları Nur Yerlitaş’a az bile.  Bu insanın şu saatten sonra  bu ülkeden pılını pırtını toplayıp gitmesi lazım.

Nur Yerlitaş kimdir? Dobralığı ile biliniyor. Bu yüzden sözünü sakınmak hiç ona göre değil. Kendisini “dikişçi” ve “kostüm tasarımcısı” olarak tarif ediyor. Bilindik ifadesiyle “modacı” olarak anılmak istemiyor. Bir dikiş atölyesi vardır. 80li yıllarda Paris‘ten, Milano‘dan valiz içinde getirdiği kıyafetleri satarak modacılığa başlamış.  Mesleğini eline almış birisi.

 

Derin Mermerci‘ye de Bülent Ersoy‘a da elbise dikermiş. Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Sibel Can, Petek Dinçöz ve Seda Sayan‘ın sahne kostümlerini hep Nur Yerlitaş dikerdi.

Bu ünlüler camiası nedeniyle oldukça geniş bir çevreye sahip olmuş. Nur Yerlitaş, 2007 yılında Show TV‘de Şebnem Dönmez‘in sunuculuğunu yaptığı “Bak Kim Dans Ediyor” adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı. 2010 yılında Show TV’de yayına giren “Yemekteyiz” adlı yarışmada Nur Yerlitaş, Barbaros Şansal, şarkıcı Cenk Eren, gazeteci yazar Ece Vahapoğlu ve eski Avrupa güzelimiz Neşe Erberk ile yarıştı.

İlk gün Nur Yerlitaş’ın ev sahipliği yaptığı Yemekteyiz’e Seda Sayan da konuk olarak katıldı. Sonrasında ise giyim kuşam yarışmalarında boy göstererek bilinirliğini arttırdı. Bu bilinirliği Türk televizyonlarında, Türk kanallarında, Türk sanatçılar ve Türk vatandaşları sayesinde arttı.  Pardon Nurella mısın? Nur Yerlitaş mısın? Bana göre bir hiçsin gerçi ama kendine ne diyorsan o olsun..

Sayın hanımefendi bence kalk git bu ülkeden. Türk sanatçılarından Türk insanlarından kazandığı para ile satın aldığın İtalya‘nın Milano kentinde de yüksek tavanlı minik bir dairen var ya git artık orada kendi BENCİL dünyanda yaşa.

Türkiye Cumhuriyet’inin ekmeğini fazlasıyla yedin.

Hadi sana eyvallah…

.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Eyvah diziler bitti mi?
Eyvah diziler bitti mi?

Yeni yılın ilk haftası malum dizi oyuncuları tatile giriyor. Haliyle dizilerde bir hafta yayınlanmıyordu. Ancak bu sene bu ara uzadı. Adeta kıyamet

Mahallenin sosyete gülü
Mahallenin sosyete gülü

Ah dostlar ah maalesef İzmir’de elinizi sallasanız çakma sosyeteye çarpıyor. Malum İzmir’in kızları, kadınları, erkekleri güzel olur. Hani

Müslüm ve Bohemian Rhapsody izlenmeli
Müslüm ve Bohemian Rhapsody izlenmeli

Müslüm ve Bohemian Rhapsody, her iki filmde aynı anda gösterime girdi. İkisi de müzik temalı olan film izlenme rekorları kırıyor. Hem Müslüm

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz