gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Ferhat Göçer’den ayrılık açıklaması

Ana Sayfa » Magazin » Ferhat Göçer’den ayrılık açıklaması
Paylaş
Tarih : 22 Kasım 2017 - 19:31

Yaklaşık 10 yıldır birliktelik yaşayan Ferhat Göçer-Ömür Gedik çifti hakkında ‘ayrılık’ iddiaları ortaya atılmıştı. Şarkıcı Ferhat Göçer, iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Ferhat Göçer ve Ömür Gedik, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkardı. Uzun süredir beraber fotoğraf paylaşmayan ikili, akıllara “Ayrıldılar mı?” sorusunu getirdi. Ömür Gedik’e konser yasağı haberleri de ayrıldılar mı sorusunu gündeme getirmişti. Çıkan ‘ayrılık’ iddiaları sonrası Sözcü’ye konuşan Ferhat Göçer, söz konusu haberlerin tamamen hayal ürünü olduğunu söyledi.  Ünlü şarkıcı, 46 yaşındaki şarkıcı Ömür Gedik ile ilişkilerinin sorunsuz bir şekilde devam ettiğini belirtti.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  “Huysuz Virjin” rolüyle

İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak
İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak

Sahnelerin sevilen ismi İzmirli Sanatçı Ceren Akın’ın ilk tekli çalışması olan “Hiç Korkma” bu yazın iddialı şarkıları arasına girdi.

Lider’in yeni modeli
Lider’in yeni modeli

Güzel şarkıcı Zeynep Mansur, Lider Şahin’in sahibi olduğu Cove Beach için modellik yaptı. Aileye yakınlığı ile bilinen Zeynep Mansur,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz