gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Ebru Destan’dan boşanma açıklaması

Ana Sayfa » Magazin » Ebru Destan’dan boşanma açıklaması
Paylaş
Tarih : 20 Kasım 2017 - 12:57

Ebru Destan, muhabirlerin boşanma kararı aldığı eşi Mete Okay İnan ile ilgili “Şiddet mi gördünüz?” sorusuna başını sallayarak adeta onay verdiği iddia edildi.

Vatan’dan Seçkin Şenvardar’ın haberine göre ‘Cennetin Gözyaşlarıdizisiyle ekranlara gelen Ebru Destan, mahkeme kararı olduğu için çocuğuyla katıldığı davette basın mensuplarına tek başına poz verdi. Çocuklarına hem annelik hem de babalık yaptığını ifade eden Destan, “Şiddet gördüğünüz için mi boşanıyorsunuz?” sorusu üzerine sessiz kalıp kafasını sallamakla yetinirken, “Kendimle gurur duyuyorum daha fazla da yara alabilirdim bu süreçte. Çok majör nedenlerim olmasa bu yola başvurmazdım. Davayı tabii ki açtım, hiçbir kadın bebeği on aylıkken boşanmaya kalkmaz. Üçüncü şahısla alakası yok” ifadesini kullandı.
Evlilikte temelin sadakat olduğunu da belirten eski model, Hülya Avşar’ın, “Erkekler çaktırmadan aldatırsa evlilikleri uzun ömürlü olur” açıklamasının hatırlatılması üzerine ise “Ben böyle bir şeyi kabul edemem. Benim bakış açıma uymaz. Altı sene güzel idare ettim. Çocuklarımın babası bu, değişmeyecek maalesef” sözlerini kullandı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  “Huysuz Virjin” rolüyle

İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak
İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak

Sahnelerin sevilen ismi İzmirli Sanatçı Ceren Akın’ın ilk tekli çalışması olan “Hiç Korkma” bu yazın iddialı şarkıları arasına girdi.

Lider’in yeni modeli
Lider’in yeni modeli

Güzel şarkıcı Zeynep Mansur, Lider Şahin’in sahibi olduğu Cove Beach için modellik yaptı. Aileye yakınlığı ile bilinen Zeynep Mansur,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz