gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Clubbaba Köyiçi’nde yaza merhaba

Ana Sayfa » Cemiyet » Clubbaba Köyiçi’nde yaza merhaba
Paylaş
Tarih : 06 Temmuz 2017 - 13:01

Emin Önal İnşaat’ın eski ile yeniyi harmanlayarak butik ve modern bir köy olarak ortaya çıkardığı Clubbaba Köyiçi “Yaza Merhaba Partisi” ile Çeşme gecelerini renklendirecek.

Clubbaba Köyiçi’nin büyüleyici atmosferinde Kürşat Başar ve Burçin Büke’nin muhteşem performansı ile renklenecek “Yaza Merhaba Partisi” önümüzdeki Cuma günü saat 20.30’da gerçekleştirilecek. Yaza Merhaba Partisi’ne çok sayıda ünlü isim de katılacak.

Alaçatı’nın yeni bir meydana kavuşmasını sağlayan Clubbaba Köyiçi’nde, alışveriş yemek, sanat, yaşam ve spor alanları bir arada sunuluyor. Keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri ile 10 dönümlük bir açık alanda kurulan Clubbaba Köyiçi yeni nesil bir yaşam kompleksi haline geldi.

ÜNLÜ İSİMLER KATILACAK

Bünyesindeki işyerlerinin hizmet vermeye başladığı Clubbaba Köyiçi, 7 Temmuz 2017 Cuma günü Yaza Merhaba Partisi’yle misafirlerini ağırlayacak. Tatilini Çeşme’de geçiren çok sayıda ünlü isminde katılmasının beklendiği gece sürpriz eğlencelerle renklenecek.

ÜNLÜ MARKALAR

Clubbaba Köyiçi, Aston Martin, Beymen, Çiçek Izgara, Folkart, Swarovski, Ciana italian Fashion Store, B&GStore, Yıldırım Özdemir, OldNo7 Bar Grîll, Yüzevler Kebapçısı, Olezza Italian Restaurant/ Pub / Delicatessen, Beeves Steakhouse, Simit Sarayı, Efem Ayakkabı&Çanta, Zulu Bar, Lokma, Limburgia, Siu Lounge, Pelle, Wish Cafe&Bistro Pupe Cafe&Restaurant ve Potpourri gibi ünlü markalara ev sahipliği yapacak.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

‘Büyük Dahi/Gazi’ sergisi Folkart’ta açıldı
‘Büyük Dahi/Gazi’ sergisi Folkart’ta açıldı

Büyük Dahi/Gazi Mustafa Kemal isimli sergi Folkart Gallery’de TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ın da katıldığı törenle açıldı. İzmir’de

Mega proje, Folkart Vega
Mega proje, Folkart Vega

Adını Lir takım yıldızındaki en parlak yıldızdan alan Folkart Vega, Alsancak ile Halkapınar arasında, İzmir Körfezi’nin tam karşısında,

Kızına Berlin’de Kavuştu
Kızına Berlin’de Kavuştu

Can Ateş’in, Meryem Uzerli’nin izniyle Berlin’de kızını gördüğü iddia edildi.  Posta’da yer alan habere göre Sigorta

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz