gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Canlı yayında açıkladı; Hamilelik

Ana Sayfa » Magazin » Canlı yayında açıkladı; Hamilelik
Paylaş
Tarih : 20 Kasım 2017 - 13:49

Seren Serengil hamile olduğu ile ilgili çıkan haberlere sunduğu programda canlı yayında yanıt verdi; ”Hamile değilim arkadaşımı ziyaret ettim” 

Uzun zamandır magazin yorumcusu kimliğiyle ekranlara gelen Seren Serengil kadın hastalıkları ve doğum ünitesinden çıkarken görüntülenmişti. Bir süredir Özay Bakır ile aşk yaşayan Seren Serengil’in hamile olduğu iddia edilmişti. Seren Serengil televizyon programında hamile olmadığını açıkladı. Arkadaşını ziyarete gittiğini söyleyen Serengil, kan pıhtılaşma hastalığı olduğunu çocuk doğurmayı çok istediğini tedavi gördüğünü söyledi. Kendi ile ilgili güzel haberleri paylaşacağını belirten Serengil;  İki buçuk aydır tedavi görüyor.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  “Huysuz Virjin” rolüyle

İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak
İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak

Sahnelerin sevilen ismi İzmirli Sanatçı Ceren Akın’ın ilk tekli çalışması olan “Hiç Korkma” bu yazın iddialı şarkıları arasına girdi.

Lider’in yeni modeli
Lider’in yeni modeli

Güzel şarkıcı Zeynep Mansur, Lider Şahin’in sahibi olduğu Cove Beach için modellik yaptı. Aileye yakınlığı ile bilinen Zeynep Mansur,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz