gvenlik kamera sistemleri gvenlik kamerası paket kamera gvenlik kamera seti

Acı kaybımız

Ana Sayfa » Magazin » Acı kaybımız
Paylaş
Tarih : 17 Mart 2020 - 16:01

İzmir magazin basınının usta ismi, Kurucularımızdan Ünal Gümüştekin, 16.03.2020 tarihinde evinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdi. 

İzmir magazin basınının usta ismi, Kurucularımızdan Ünal Gümüştekin, 16.03.2020 tarihinde evinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdi. Sabah Gazetesi başta olmak üzere birçok dergi ve magazin basınına yönelik çalışmaları bulunan Gümüştekin 2005 yılında dergimizin ve dergimizin şirketinin  kurucuları arasında yer alıyordu.

İzmir’de magazin basınının deneyimli isimlerinden biri olan Gümüştekin, yıllarca Sabah Gazetesi başta olmak üzere pek çok gazetede görev yaptı. Magazin dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Gümüştekin’in cenazesi  Basmane’deki tarihi Hatuniye Camii’nde kılınan öğle namazının ardından Altındağ’daki Kokluca Aile Mezarlığı’na defnedildi. Kurucumuz Ünal Gümüştekin’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve magazin camiasına başsağlığı dileriz. Işıklar içinde uyu Ünal Gümüştekin seni unutmayacağız.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Folkart  İstanbul’da
Folkart  İstanbul’da

Yapı sektöründe Türkiye’nin öncü ve lider şirketi Folkart, artık İstanbul’da. Şirketin projesi ‘Folkart Nefes İstanbul’ adını taşıyor. Yapı

Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti
Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu dün akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  “Huysuz Virjin” rolüyle

İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak
İzmirli Ceren yaza damgasını vuracak

Sahnelerin sevilen ismi İzmirli Sanatçı Ceren Akın’ın ilk tekli çalışması olan “Hiç Korkma” bu yazın iddialı şarkıları arasına girdi.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz